Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Mini-tenis

Prowadzący – Piotr Balerek.

Absolwent AWF we Wrocławiu ze specjalizacją instruktorską z tenisa ziemnego, posiada także wszelkie uprawnienia do pracy z dziećmi, prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach nauczania. Młody energiczny, zaraża swym optymizmem i doskonałym doświadczeniem w pracy z dziećmi, dodatkowo pasjonuje się piłką nożną oraz pracuje jako fotomodel. :). Przez ostanie kilka lat pracy w naszej firmie wyszkolił kilka tysięcy dzieci w mini tenisie i piłce nożnej. Organizuje wraz a Panem Markiem Jaguszem (instruktorem gimnastyki korekcyjnej) wiele imprez i turniejów dla dzieci

Zajęcia z mini tenisa w przedszkolu maja wszechstronnie przygotować dzieci do uczestnictwa w kulturze fizycznej oraz wspierać ich rozwój psychomotoryczny. Na każdej jednostce lekcyjnej prowadzone są ćwiczenia kształtujące ogólną sprawność motoryczną w połączeniu z zestawami ćwiczeń z zakresu mini tenisa.  

Zajęcia odbywają się na terenie przedszkola w salce gimnastycznej , dzieci podzielone są na grupki dopasowane wiekiem i stopniem sprawności motorycznej. Przedszkolaki ćwiczą w znanym im środowisku, z rówieśnikami, co sprawia iż lepiej się adoptują na zajęciach.

Prowadzący zapewniają dzieciom sprzęt do gry, piłki, rakietki, itp. Lekcje prowadzone są przez cały rok szkolny tj. 32 tygodnie dydaktyczne( w okres świąt, ferii i dłuższych przerw związanych w wyjazdami jest odliczony, tak by dzieci nieobecne nie traciły zajęć w tym czasie). Lekcje z mini tenisa dopasowane są do planu pracy przedszkola i nie kolidują z innymi zajęciami dodatkowymi.

Prowadzący są do dyspozycji rodziców w celu konsultacji i postępów przedszkolaków.

Zajęcia trwają pól godziny , dzieci podzielone są na małe kilkuosobowe grupki, lekcje prowadziliśmy w środy i czwartki w godz 9.30 – 11.30

koszt : 15 zł za lekcję ( 30 min) od dziecka , rozliczone w cyklach 12 zajęć ( rodzic płaci za 12 kolejnych zajęć począwszy od września) , na nasze koto firmowe :

Firma Luna Partner sp. zoo, Firma ta należy do naszej GRUPY SOWMID – obsługującej kilkadziesiąt placówek na terenie Wrocławia o okolic, z Państwa Przedszkolem pracujemy od początku ” jego powstania ” 🙂

Wszelkie formalności rodzice załatwiają z przedstawicielami naszej firmy – koordynatorami z poszczególnych dyscyplin. Numer tel 793 658 200 do Pani Renaty.