Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Gimnastyka korekcyjna

Prowadzący – dr Marek Jagusz jest koordynatorem merytorycznym GRUPY SOWMID , ukończył studia doktoranckie na AWF Wrocław w Zakładzie Metodyki Wychowania Fizycznego, wydał 4 książaki i ma na swym koncie ponad 70 publikacji oraz ponad 10 specjalizacji instruktorskich m.in gimnastyka, lekkoatletyka, pływanie, narciarstwo zjazdowe, uprawnienia wychowawcy wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Organizował spartakiady sportowe dla dzieci przedszkolnych i szkolnych. Był trenerem przygotowania motorycznego kadry Polski seniorów, olimpijczyków : Urszula Włodarczyk i Sebastan Chmara oraz najlepszego polskiego debla , pierwszej dziesiątki światowego tenisa – Frystemberg – Matkowski. 

Zajęcia z gimnastyki przeznaczone są dla wszystkich dzieci, dotyczy to zarówno dzieci ze wskazaniami ortopedycznymi jak i dzieci, u których nie zdiagnozowano żadnego schorzenia.

Ćwiczenia prowadzone są w sposób interesujący, tak by gimnastyka stała się atrakcją, zabawą oraz sposobem na rozładowanie napięć i spożytkowanie nagromadzonej energii.

Podczas zajęć młodsze dzieci wykonują zadania w postaci odpowiedniego doboru zabaw i gier. Starsze dzieci wykonują trudniejsze ćwiczenia, adekwatne do ich umiejętności, które również mają na celu kształtowanie sylwetki oraz redukcję wad postawy. Ponadto dzieci w trakcie zajęć wyrabiają w sobie prawidłowe nawyki podczas siedzenia,
chodu oraz prawidłowego utrzymania pozycji stojącej.

Pamiętajmy, ze wada postawy jest początkiem choroby. Wczesne wykrycie nieprawidłowości w postawie ciała może uchronić dziecko przed dalszym ich pogłębianiem i daje gwarancję skutecznego leczenia.

Zajęcia trwają pól godziny , dzieci podzielone są na małe kilkuosobowe grupki, lekcje prowadziliśmy w środy i czwartki w godz 9.30 – 11.30
koszt : 15 zł za lekcję( 30 min) od dziecka , rozliczone w cyklach 12 zajęć ( rodzic płaci za 12 kolejnych zajęć począwszy od września), na nasze koto firmowe : Firma Luna Partner sp. zoo, Firma ta należy do naszej GRUPY SOWMID – obsługującej kilkadziesiąt placówek na terenie Wrocławia o okolic, z Państwa Przedszkolem pracujemy od początku ” jego powstania ” 🙂

Wszelkie formalności rodzice załatwiają z przedstawicielami naszej firmy – koordynatorami z poszczególnych dyscyplin. numer tel 793 658 200 do Pani Renaty.