Taniec latino

latino

Zajęcia LATINO to mieszanka kilku stylów tanecznych, które w głównej mierze bazują na współpracy podczas tańca z drugą osobą. Początkowo głównym elementem każdego spotkania jest nauka krótkiego grupowego układu tanecznego w rytm najnowszych hitów muzycznych. Natomiast wraz z rozwojem umiejętności tanecznych Państwa dzieci, planujemy zapoznać wszystkich uczestników z charakterystyką takich tańców jak: samba, rumba, cza-cza, tango, polka czy walc angielski.
Każde zajęcia prowadzone są w formie zabaw tanecznych powiązanych z początkową rozgrzewką oraz końcowym wyciszeniem. Dodatkowo chcemy, aby wszyscy uczestnicy brali aktywny udział w zajęciach, dlatego też bardzo często dzieci mają szansę pokazać swoje taneczne umiejętności w indywidualnych prezentacjach przed całą grupą. Zdecydowanie takie działanie pozytywnie wpływa na ich pewność siebie oraz poczucie własnej wartości.

INSTRUKTOR – Adrian Foksiński
Tancerz tańca towarzyskiego od 2004 roku. Swoją przygodę z tańcem rozpoczynał na zajęciach w szkole podstawowej. Jako instruktor tańca posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas szkoleń w Polskiej Akademii Sportu i Turystyki. Aktualnie zawodowy tancerz tańca towarzyskiego z wieloletnim doświadczeniem turniejowym, na którym rywalizuje z najlepszymi tancerzami na
świecie. Aktualnie posiadane tytuły:
• II – Vice Mistrz Polski 2019
• Półfinalista Mistrzostw Świata 2019
• Vice Mistrz Dolnego Śląska 2019
Dodatkowe informacje:
• Zajęcia odbywają się stale raz w tygodniu po 30 min;
• Miesięczny koszt – 40 zł/osoba (niezależnie od ilości obecności);
• Sposób płatności – przelew (opłata miesięczna lub półroczna za 6 miesięcy);
• Dane:
Tytuł: Imię i nazwisko dziecka, taniec za miesiąc ………, nazwa placówki.
Odbiorca: Joker Dance Academy Adrian Foksiński
Nr: 64 1050 1575 1000 0097 0502 2417