Język francuski

Jak uczymy języka francuskiego?

• Naturalnie: razem z nami dzieci angażują swój potencjał intelektualny, a także wszystkie zmysły – wzrok, smak, węch, dotyk, słuch. Proponujemy całościowe i polisensorycznepodejście do nauki języka francuskiego. Dzięki temu dzieci nieznające na początku ani słowa po francusku rozumieją sens zabaw i chętnie w nich uczestniczą. Reagują na polecenia i doskonale się bawiąc, uczą się przydatnych zwrotów i struktur w kontekście komunikacyjnym. Oraz co najważniejsze – potrafią ich użyć w adekwatnych sytuacjach z życia codziennego.
  • Dając dzieciom poczucie bezpieczeństwaza sprawą  sympatycznych pluszaków, które są dla dzieci przewodnikami po magicznej krainie Małej Francji.
  • Poprzez rytuałoparty na powtarzalności i przewidywalności (ta sama powitalna piosenka, obecność maskotek) oraz zaskoczenie, wprowadzenie nowego elementu. Oba te aspekty są obecne na każdych zajęciach.
  • Poprzez autorskie piosenki, niezwykle melodyjne i wpadające łatwo w ucho oraz zbudowane ze zdań komunikacyjnych.
  • Zajęcia prowadzi Agnieszka Glinicka – lektorka z ponad 20 letnim stażem, od lat prowadząca grupy dziecięce w Alliance Francaise i innych szkołach językowych.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu trwają ok 30 min. cena za zajęcia to 15 zł, płatność odbywa się w trzech transzach obejmujących okres 3 miesięcy.

Do ceny należy również doliczyć podręcznik w cenie 50 z