Zajęcia z gimnastyki przeznaczone są dla wszystkich dzieci, dotyczy to zarówno dzieci ze wskazaniami ortopedycznymi jak i dzieci, u których nie zdiagnozowano żadnego schorzenia.

Ćwiczenia prowadzone są w sposób interesujący, tak by gimnastyka stała się atrakcją, zabawą oraz sposobem na rozładowanie napięć i spożytkowanie nagromadzonej energii.

Podczas zajęć młodsze dzieci wykonują zadania w postaci odpowiedniego doboru zabaw i gier. Starsze dzieci wykonują trudniejsze ćwiczenia, adekwatne do ich umiejętności, które również mają na celu kształtowanie sylwetki oraz redukcję wad postawy. Ponadto dzieci w trakcie zajęć wyrabiają w sobie prawidłowe nawyki podczas siedzenia,
chodu oraz prawidłowego utrzymania pozycji stojącej.

Pamiętajmy, ze wada postawy jest początkiem choroby. Wczesne wykrycie nieprawidłowości w postawie ciała może uchronić dziecko przed dalszym ich pogłębianiem  i daje gwarancję skutecznego leczenia.

Koszt zajęć: 90 zł za 3 miesiące, tj. 12 tygodni dydaktycznych