Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, chcącym wolny czas swoich pociech wypełnić zajęciami, które nie tylko będą zabawą, a wzbogacą ich dzieci o nowe i naukowe doświadczenia – powstało Centrum Kreatywne – Bricks 4 Kidz®. 

Nasze Centrum Kreatywne znajduje się na przedmieściach Wrocławia w Wysokiej , ul. Brzozowa 44/2. Oferujemy zajęcia pozalekcyjne Bricks 4 Kidz®, które to bazują na uniwersalnej popularności klocków Lego® i dostarczają najwyższej jakości zabawę edukacyjną, jednocześnie wzbogacając dzieci o nowe badawcze umiejętności.

Zajęcia „BUDUJĘ I WIEM” to nie tylko zabawa, ale także nauka i to wyjątkowo przyjemna. Przekazujemy na nich interesującą wiedzę na temat budowanych modeli, a następnie dzieci w praktyce samodzielnie odkrywają matematyczne i naukowe zależności otaczającego nas świata.

„ROBOTYKA DLA JUNIORA” to zajęcia na których w ‘magiczny’ sposób można samodzielnie wprawić w ruch zbudowane modele. Budując jeden z kilkudziesięciu modeli dzieci zdobywają cenną, praktyczną wiedzę na temat mechaniki i praw fizyki obowiązujących w otaczającym ich świecie.

CELEM ZAJĘĆ JEST przybliżenie dzieciom świata: nauki, architektury, kosmosu, zwierząt, żywiołów natury, sportu, podróży czy też obiektów codziennego użytku. Stawiamy na rozwój umiejętności pracy i komunikacji w zespole, koncentracji na zadaniu oraz rozwinięcie umiejętności organizacji czasu i miejsca zabawy, a także podążania za instrukcjami prowadzącego zajęcia.

W naszym przedszkolu zajęcia odbywają się dla grup Złote Rybki, Ptaszki i Biedronki.

Zajecia trwaja 60 min.  

Koszt zajęć : 

Buduje i wiem 22zl/h

Robotyka dla juniora 25zl/h 

wszystkie inf. można też znaleźć na naszej stronie http://www.bricks4kidz.com.pl/wroclaw/

ZAPISY ONLINE: https://panel.kindercrm.pl/shop/school/9snmh6xtiv2kkak

 

             FUN 4KIDSs.c.

FUN4KIDS Monika Nawrocka-Pawlak
ul. Brzozowa 44/2; 52-200 Wysoka

 

           Nr konta: 05 1140 2004 0000 3002 7666 2218
  
   W tytule proszę podać: Imię i nazwisko dziecka, wybrane zajęcia i miejsce
 
 
Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi lekcjami:
 


https://www.facebook.com/bricks4kidzwroclaw/posts/619328094909117