Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Pani Sonia

(Wychowawca grupy Pszczółki)

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności kształcenie wczesnoszkolne z wychowaniem przedszkolnym oraz studia magisterskie na kierunku Pedagogika ze specjalizacją Terapia pedagogiczna na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

Od 2017 r. pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym. Zawsze uśmiechnięta i pełna pomysłów. Z radością otwiera przed dziećmi kolorowy świat nauki.

• 2016 – kurs „Animator zabaw dla dzieci”,
  • 2018 – awans zawodowy na nauczyciela kontaktowego,
  • 2018 – sześciogodzinne szkolenie „Jak rozpoznać dziecko z ADHD i mu pomóc?” Stowarzyszenie Familandia
  • 2018 – pięciogodzinne szkolenie „Komunikacja z rodzicami – praktyczny warsztat dla nauczycieli” Stowarzyszenie Familandia