Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Pani Ada

(Wychowawca grupy Mrówki)

Grupa Mrówki

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności pedagogika rodzinna oraz studia podyplomowe na kierunku edukacja przedszkolna z diagnostyką pedagogiczną na Wydziale Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Od 2008 r. pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym. Jest miłośniczką papierowych samolotów.

•     2012 – szkolenie dotyczące zasad udzielania pierwszej pomocy,
  •     2012 – szkolenie z zakresu diagnozy i rozpoznawania dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,
  •     2013 – warsztaty muzyczne pt. „Żywiołowa podróż”,
  •     2013 – konferencja E. Gruszczyk – Kolczyńskiej „ Diagnoza możliwości umysłowych działalności matematycznej starszych przedszkolaków i małych uczniów. Koncepcja, metody, interpretacje.”
  •     2016 – szkolenie Rady Pedagogicznej „Jak uczyć i wychowywać dzieci z zaburzeniami zachowania, zachowaniami trudnymi oraz prowokującymi nauczycieli, wychowawców oraz rówieśników”
  •     2017 – szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej w nagłych wypadkach zagrażających życiu przeprowadzone na podstawie najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji
  •     2017 – szkolenie Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „Sposoby radzenia sobie z trudnymi zachowaniami dzieci w przedszkolu”
  •     2019 – warsztaty „Metoda B. Strauss w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”