Marta Chodór

wychowawca grupy Ptaszki (rocznik 2012 i 2011)

Magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ukończone studia licencjackie na kierunku Pedagogika w zakresie edukacji wczesnoszkolnej z terapią pedagogiczną Wydziału Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Absolwentka studiów podyplomowych Wałbrzyskiej Szkoły Zarządzania i przedsiębiorczości Wydziału Nauk Społecznych i Zdrowia w zakresie: Nauczanie języka angielskiego w wychowaniu przedszkolnym i edukacji wczesnoszkolnej.

Awans zawodowy: stopień nauczyciela kontraktowego

Od 2006 r. pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym.

•     2009 – szkolenie dotyczące zasad udzielania pierwszej pomocy,
  •     2009 – kurs kierowników wycieczek szkolnych,
  •     2010 – warsztaty metodyczne pt: "Papierowe czary-zabawy ruchowe z zastosowaniem różnorodnych form papieru".
  •     2010 – warsztaty metodyczne pt: "Muzyczna Akademia Przedszkolaka cz. 1 - Poznajemy nasze przedszkole".
  •     2017 - warsztaty organizowane przez Centrum Metody Krakowskiej "Symultaniczno - sekwencyjna nauka czytania"
  •     2017 - szkolenie Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "Sposoby radzenia sobie z trudnymi zachowaniami dzieci w przedszkolu"
  •     2017 - szkolenie "Elementy metody Marii Montessori w codziennej pracy z dziećmi"

Ada Potocka Hubert Stępień