Ewa Świtała

wychowawca grupy Złote Rybki (rocznik 2012, 2013)

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogika o specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz studia podyplomowe na kierunku wychowanie przedszkolne i terapia pedagogiczna na Wydziale Historyczno-Pedagogicznym Uniwersytetu Opolskiego. Ukończyła również studia licencjackie na kierunku Pedagogika w specjalności Praca Socjalna na Uniwersytecie Opolskim.

Od 2011 r. pracuje z dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym.

•     2007 – kurs wychowawców placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży,
  •     2008 – kurs I stopnia języka miganego dla nauczycieli,
  •     2017 - szkolenie "Zabawy muzyczno-ruchowe oraz elementy systemu Edukacji przez ruch Doroty Dziamskiej"
Hubert Stępień Dorota Trzaskulska