Ada Potocka

wychowawca grupy Złote Rybki (rocznik 2012, 2013)

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności pedagogika rodzinna oraz studia podyplomowe na kierunku edukacja przedszkolna z diagnostyką pedagogiczną na Wydziale Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Od 2008 r. pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym. Jest miłośniczką papierowych samolotów :-)

•     2012 – szkolenie dotyczące zasad udzielania pierwszej pomocy,
  •     2012 – szkolenie z zakresu diagnozy i rozpoznawania dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,
  •     2013 – warsztaty muzyczne pt. „Żywiołowa podróż”,
  •     2013 – konferencja E. Gruszczyk – Kolczyńskiej „ Diagnoza możliwości umysłowych działalności matematycznej starszych przedszkolaków i małych uczniów. Koncepcja, metody, interpretacje."
  •     2017 - szkolenie Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "Sposoby radzenia sobie z trudnymi zachowaniami dzieci w przedszkolu"

Lucyna Minta Marta Chodór