Lucyna Minta

dyrektor przedszkola, nauczyciel przedszkolny, logopeda

Magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, ukończone studia na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Dyplom logopedy Podyplomowego Studium Logopedycznego Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego. Nauczyciel Edukacji Fundamentalnej.

•     2006 – warsztaty teatralne „Pobawmy się w teatr”
  •     2007 – kurs z zakresu glottodydaktyki przedszkolnej i wczesnoszkolnej zakończony egzaminem z wynikiem celującym, poświadczony licencją uprawniającą do nauczania metodą prof. Rocławskiego
  •     2009 – kurs „Rachunkowość z programem komputerowym”
  •     2011/2012 – kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej z zakresu „Organizacja i zarządzanie oświatą”
  •     2012 – udział w programie wzmocnienia efektywności systemu nadzoru pedagogicznego i oceny jakości pracy szkoły
  •     2013 – szkolenie „Nowe zasady sprawozdawczości w ramach nowelizacji Systemu Informacji Oświatowej”
  •     2013 – szkolenie na temat kierowania zmianą w szkole
  •     2014 - szkolenie, konferencja prof. E. Gruszczyk –Kolczyńskiej i E. Zielińskiej "Sposoby realizacji treści programowych z różnych obszarów edukacyjnych"
  •     2014 - szkolenie "Efektywna komunikacja w przedszkolu."
  •     2014 - Warsztaty Metodyczne w ramach projektu "Edukacja Fundamentalna w Przedszkolu"
  •     2014 - kurs doskonalenia "Szachy w edukacji jako gra wspierająca rozwój uczniów"
  •     2017 - warsztaty organizowane przez Centrum Metody Krakowskiej "Symultaniczno - sekwencyjna nauka czytania"
  •     2017 - kurs doskonalący Metoda Dobrego Startu I stopnia