Kadra

Dorota Trzaskulska

Dorota Trzaskulska

pomoc nauczyciela w grupie Pszczółki

Uprawnienia wychowawcy placówki wypoczynku dla dzieci i młodzieży upoważniające do podjęcia pracy wychowawczej w placówkach letniego i zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej. Z zawodu technik budowlany, a z zamiłowania opiekun dzieci.

„Jestem osobą sumienną, wrażliwą i odpowiedzialną. Z pełnym oddaniem angażuję się w życie codzienne przedszkola „Złote Krople”. Bardzo kocham dzieci, dlatego łatwo nawiązuję z nimi kontakt. Mam też odpowiednie podejście i doświadczenie, które pomaga i korzystnie wpływa na adaptację i rozwój dzieci w przedszkolu. Jestem cierpliwa, opanowana i spostrzegawcza. Ponadto posiadam umiejętności wokalno-muzyczne, artystyczne, plastyczne i techniczne. Moje motto na każdy dzień pracy z dziećmi brzmi: „ Radość dziecka to radość z życia…”.

Szkolenia i kursy:

  • 2017 - szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej w nagłych wypadkach zagrażających życiu przeprowadzone na podstawie najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji
Agnieszka Jonaszek Ewelina Gola
7 z 9