Grupa ZŁOTE RYBKI

Roczniki 2012 i 2013

 

Wychowawcy: Pani Ewa Świtała, Pani Ada Potocka

 

 

RAMOWY ROZKŁAD DNIA

 

 

 

 

Grupa III ZŁOTE RYBKI / wychowawcy: p. Ewa, p. Ada

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

 

Gry i zabawy poranne

7:00

Gry i zabawy poranne

7:00

Gry i zabawy poranne

7:00

Gry i zabawy poranne

7:00

Gry i zabawy poranne

 

 

Gimnastyka buzi i języka

8:45

Gimnastyka buzi i języka

8:45

Gimnastyka buzi i języka

8:45

Gimnastyka buzi i języka

8:45

Gimnastyka buzi i języka

 

 

ŚNIADANIE

9:00

ŚNIADANIE

9:00

ŚNIADANIE

9:00

ŚNIADANIE

9:00

ŚNIADANIE

 

 

Zajęcia z mowy ojczystej z wychowawcą

9:30

Edukacja matematyczna z wychowawcą

9:30

Zajęcia techniczno-manualne z wychowawcą

9:30

Zajęcia artystyczno-plastyczne z wychowawcą

9:30

Zajęcia z mowy ojczystej z wychowawcą

 

 

j. angielski

(2 grupy)

10:30

Gimnastyka ogólnorozwojowa

10:30

Gimnastyka korekcyjna

10:00

Mini-tenis

10:30

Nauka czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną

 

 

 

 

Rytmika

10:45- 11:30

BASEN

(nauka pływania)

11:00

j. angielski

(2 grupy)

11:00

j. angielski

(2 grupy)

10:30

Teatr

(30 minut)

 

 

11:10

Szachy (I grupa)

 

 

ZUPA

11:30

ZUPA

12:00

ZUPA

12:00

ZUPA

11:00

ZUPA

 

 

 

 

Plac zabaw

 

12:00

J. angielski

(2 grupy)

12:30

Savoir-vivre dla przedszkolaków

12:30

Plac zabaw

11:30

J. angielski

(2 grupy)

 

 

12:30

Formacja LATINO

(30 minut)

13:00

Plac zabaw

12:30

Szachy (II grupa)

11:30

Szkółka piłkarska

(45 minut)/

plac zabaw

 

 

LEGO (60 minut)

13:00

Grafomotoryka/

Gimnastyka ogólnorozwojowa

 

 

OBIAD

14:00

OBIAD

13:45

OBIAD

14:00

OBIAD

14:00

OBIAD

 

 

Savoir-vivre dla przedszkolaków

14:30

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

14:15

Judo (30 minut)

14:30

Nauka czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną

14:30

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

 

Zumba

15:00

Aikido (30 minut)

 

 

PODWIECZOREK

15:30

PODWIECZOREK

15:30

PODWIECZOREK

15:30

PODWIECZOREK

15:30

PODWIECZOREK

 

 

Plac zabaw

16:00

Plac zabaw

16:00

Plac zabaw

16:00

Plac zabaw

16:00

Plac zabaw

 

 

Odbieranie dzieci

17:00

Odbieranie dzieci

17:00

Odbieranie dzieci

17:00

Odbieranie dzieci

17:00

Odbieranie dzieci

 

 

DYŻUR PRZEDSZKOLA DO GODZINY 18:00