Grupa ANANASY

Roczniki 2012 i 2013

 

Wychowawcy: Pani Ada Potocka, Pani Lucyna Minta

  (30 minut)  kolor żółty, to oznaczenie dodatkowo płatnych zajęć dodatkowych

 

 RAMOWY ROZKŁAD DNIA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Grupa IV ANANASY/ wychowawca: p. Ada, p. Lucyna

 

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

7:00

Gry i zabawy poranne

7:00

Gry i zabawy poranne

7:00

Gry i zabawy poranne

7:00

Gry i zabawy poranne

7:00

Gry i zabawy poranne

 

8:45

Gimnastyka buzi i języka

8:45

Gimnastyka buzi i języka

8:45

Gimnastyka buzi i języka

8:45

Gimnastyka buzi i języka

8:45

Gimnastyka buzi i języka

 

9:00

ŚNIADANIE

9:00

ŚNIADANIE

9:00

ŚNIADANIE

9:00

ŚNIADANIE

9:00

ŚNIADANIE

 

9:30

j. angielski

(2 grupy)

 

9:30

j. angielski

(30 minut)

9:30

j. angielski

(2 grupy)

9:30

j. angielski

(2 grupy)

9:30

j. angielski

(2 grupy)

 

Gimnastyka korekcyjna

 

10:00

Mini-tenis

 

10:30

Zajęcia z mowy ojczystej z wychowawcą

10:00

Gimnastyka ogólnorozwojowa na świeżym powietrzu

10:30

Zajęcia z mowy ojczystej i plastyczno - konstrukcyjne z wychowawcą

10:30

Edukacja matematyczna z wychowawcą

10:30

Edukacja matematyczna i umuzykalnienie z wychowawcą

 

11:30

Rytmika

10:45

-

11:30

BASEN

(nauka pływania)/

Zajęcia plastyczno-konstrukcyjne z wychowawcą

11:30

Taniec latino

11:30

teatr

 

12:00

ZUPA

12:30

ZUPA

12:00

ZUPA

11:30

ZUPA

11:30

ZUPA

 

12:30

Plac zabaw

13:15

Zumba kids

12:30

Plac zabaw

12:00

Plac zabaw

12:00

Umuzykalnienie z wychowawcą

 

13:00

Balet (50 minut)

 

13:00

Judo (30 minut)

Szachy (30 minut)

13:00

Lego (60 minut)

 

14:00

OBIAD

14:00

OBIAD

14:00

OBIAD

14:00

OBIAD

14:00

OBIAD

 

14:30

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

15:00

j. francuski (30 minut)

14:30

Bajkoterapia

14:30

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

14:30

Szkółka piłkarska (45 minut)

 

15:30

PODWIECZOREK

15:30

PODWIECZOREK

15:00

PODWIECZOREK

15:00

Aikido (30minut)

15:30

PODWIECZOREK

 

16:00

Plac zabaw

16:00

Plac zabaw

15:30

Katecheza (30 minut)

15:30

PODWIECZOREK

16:00

Plac zabaw

 

17:00

Odbieranie dzieci

17:00

Odbieranie dzieci

17:00

Odbieranie dzieci

17:00

Odbieranie dzieci

17:00

Odbieranie dzieci

 

DYŻUR PRZEDSZKOLA DO GODZINY 18:00